EssentiaGlow Q10

Atgal Pirmyn Prekės nuotrauka
Kaina: 39.95 EUR   Užsakyti

EssentiaGlow Q10 su vitaminais E ir B2 yra ypač aukštos kokybės skandinaviškas produktas, pažymėtas ženklu Naturally Swedish

Kofermentas Q10 (kitaip vadinamas ubichinonu) yra natūralus riebaluose tirpstantis antioksidantas. Tai į vitaminus panaši medžiaga, jos randama visose mūsų ląstelėse ir ji dalyvauja energijos gamybos procese kiekvieno iš mūsų organizme.

Kofermentą Q10 atrado profesorius Fredrikas L. Kreinas ir jo vadovaujama komanda 1957 metais, tačiau ši medžiaga išpopuliarėjo po 1990-ųjų, nes tik tada tiksliau išsiaiškinta, kam ji reikalinga ir kaip ji veikia mūsų sveikatą.

Kofermento Q10 gauname ir su maisto produktais, pavyzdžiui jo yra raudonoje mėsoje, kepenyse, širdies raumenyje, riebiose žuvyse, grūduose, špinatuose.

Tuo tarpu vitaminas E (tokoferolis) – svarbus antioksidantas, padeda apsaugoti ląsteles nuo oksidacinės pažaidos.

Vitaminas B2 padeda palaikyti normalią energijos apykaitą, normalią nervų sistemos veiklą, normalią gleivinių, odos būklę, padeda išsaugoti normalų regėjimą.

Maisto papildas EssentiaGlow Q10 su vitaminais E ir B2 atitinka šiuolaikinius saugumo, kokybės ir efektyvumo reikalavimus.

Maisto papildas EssentiaGlow Q10 su vitaminais E ir B2 atitinka šiuolaikinius saugumo, kokybės ir efektyvumo reikalavimus.

Vitaminas E padeda apsaugoti ląsteles nuo oksidacinės pažaidos. Riboflavinas padeda palaikyti normalią energijos apykaitą, normalią nervų sistemos veiklą, normalią gleivinių, odos būklę, padeda išsaugoti normalų regėjimą.

Svarbu įvairi ir subalansuota mityba bei sveikas gyvenimo būdas.

Sudedamosios dalys. Kofermentas Q10, riboflavinas,  DL-alfa-tokoferilacetatas, lipnumą reguliuojanti medžiaga dikalcio fosfatas, užpildas riebalų rūgščių magnio druskos, užpildas celiuliozė, lipnumą reguliuojanti medžiaga silicio dioksidas, užpildas riebalų rūgštys, lipnumą reguliuojanti medžiaga talkas.

1 tabletėje yra (RMV*, %): 30 mg kofermento Q10, 2 mg (143 %) vitamino B2, 22 mg (183 %) vitamino E.

*- Referencinė maistinė vertė.

Pakavimas: parduodamas 3 pakuočių komplektas, kuris susideda iš 90 tablečių. Komlekto kaina yra 39,95 eurai. Nuotraukoje yra pavaizduota viena pakuotė.

Gamintojas: TopFormula Healthcare AB, Fridhemsvägen, 3, 602 13 Norrköping, Švedija.

Platintojas Lietuvoje: DirectMarketing OU, A. Juozapavičiaus g. 6/2, Vilnius, Lietuva. Įmonė yra įtraukta į Vilniaus miesto valstybinės maisto ir veterinarijos tarnybos Maisto tvarkymo subjektų registrą ir suteiktas atpažinimo Nr. 130008349.

Prašau pirma pasirinkti prekes
Prašau įvesti kiekį
Paieška laikinai išjungta