Fordren Complete

Atgal Pirmyn Prekės nuotrauka
Kaina: 44.95 EUR   Užsakyti

Italų bendrovės Zuccari maisto papildas Fordren „COMPLETE“, yra ypač aukštos kokybės produktas skirtas besirūpinantiems savo sveikata.

Fordren produktų serija yra natūralios kilmės maisto papildai, ir visų jų bazinė sudėtis yra vienoda. Preparatas yra praturtintas ilgakočio dygmoliūgio (Caigua; lot. Cyclanthera pedata), kiečio (lot. Artemisia), tikrojo vynmedžio (Red Vine, lot. Basella Alba), asiūklio (Horsetail; lot. Equisetum), tikrojo margainio (lot. Silybum Marianum) ekstraktais, o taip pat iš akacijos sakų gaunamu gumiarabiku (Acacia fiber) bei magniu.

Ši formulė turi diuretinį poveikį – maisto papildas padeda organizmui pašalinti skysčių perteklių bei valo toksinus. Be kita ko, dygmoliūgis bei asiūklis neleidžia kaupti vandens atsargų, akacijos sakų gumiarabikas padeda palaikyti žarnyno sveikatą, tikrasis vynmedis padeda apsaugoti ląsteles ir audinius nuo oksidacinės pažaidos, o magnis padeda išlaikyti elektrolitų pusiausvyrą bei padeda mažinti pavargimo jausmą ir nuovargį.

Fordren „Complete“ yra papildytas trimis ekstraktais: rabarbarų, ananasų stiebų ir lapų bei mėlynių uogų.

Rūgštūs rabarbarų stiebai yra ne tik vienas pirmųjų pavasarinių augalų. Jie nuo seno pažįstami žolininkams dėl stiebuose bei šaknyse esančių medžiagų, kurios padeda palaikyti žarnyno funkciją.

Ananasų stiebai, šerdis bei lapai kaupia baltymų ekstraktą, vadinamąjį bromelainą, kuris nuo seno pažįstamas liaudies medicinoje. Jis padeda sumažinti lokalizuotą riebalų perteklių.

Mėlynių uogos padeda palaikyti mikrokraujagyslių kraujotaką.

Maisto papildo vartojimas: ištirpinti 10 ml Fordren „Complete“ paketėlį pusėje litro vandens ir mišinį išgerti porcijomis per visą dieną.

Norint pasiekti geriausių rezultatų maisto papildą reikia vartoti reguliariai, derinti su tinkama mityba bei sveikos gyvensenos principais. Atminkite, kad kiekvieno organizmo atsakas į maisto papildą yra individualus. Atminkite, jog laikantis dietos ilgiau negu tris savaites rekomenduojama pasitarti su savo gydytoju.

Tikime, kad maisto papildas Fordren „Complete“ pagerins jūsų savijautą ir suteiks įvairiapusiškos naudos. Tai preparatas, kuriame dera laiko patikrinta išmintis ir naujausios mokslo inovacijos.

Pakavimas: parduodamas 1 pakuotės komplektas, pakuotė susideda iš 30 paketėlių. Komlekto kaina yra 44,95 eurai. Nuotraukoje yra pavaizduota viena pakuotė, kurioje yra 30 paketėlių.

Gamintojas: ZUCCARI s.r.l., Via del Commercio 66/68, 38121 Trentas, Italija.

Platintojas Lietuvoje: DirectMarketing OU, Narva 5, Tallinn.

Prašau pirma pasirinkti prekes
Prašau įvesti kiekį
Paieška laikinai išjungta