Fordren Tighs Glutes Cellulite

Atgal Pirmyn Prekės nuotrauka
Kaina: 44.95 EUR   Užsakyti

Italų bendrovės Zuccari maisto papildas Fordren „TIGHS GLUTES CELLULITE“, yra ypač aukštos kokybės itališkas produktas skirtas besirūpinantiems savo sveikata.

Fordren „TIGHS GLUTES CELLULITE“ yra maisto papildas, kurio sudėtyje yra ilgakočio dygmoliūgio (Caigua; lot. Cyclanthera pedata), kiečio (lot. Artemisia), tikrojo vynmedžio (Red Vine, lot. Basella Alba), asiūklio (Horsetail; lot. Equisetum), tikrojo margainio (lot. Silybum Marianum) ekstraktų, o taip pat iš akacijos sakų gaunamu gumiarabiku (Acacia fiber) bei magniu.

Ši formulė turi diuretinį poveikį – maisto papildas padeda organizmui pašalinti skysčių perteklių bei valo toksinus. Be kita ko, valgomieji ananasai padeda sumažinti lokalizuotą riebalų perteklių, dygmoliūgis bei asiūklis neleidžia kaupti vandens atsargų, akacijos sakų gumiarabikas padeda palaikyti žarnyno sveikatą, tikrasis vynmedis padeda apsaugoti ląsteles ir audinius nuo oksidacinės pažaidos, o magnis padeda palaikyti normalią baltymų sintezę, išlaikyti elektrolitų pusiausvyrą, padeda mažinti pavargimo jausmą ir nuovargį.

Lygesnių šlaunų maisto papildas Fordren „Tighs Glutes Cellulite“ yra papildytas ananasų stiebų, šerdžių ir lapų ekstraktu.

Maisto papildo vartojimas: ištirpinti 10 ml Fordren „Tighs Glutes Cellulite“ paketėlį pusėje litro vandens ir mišinį išgerti porcijomis per visą dieną.

Norint pasiekti geriausių rezultatų maisto papildą reikia vartoti reguliariai, derinti su tinkama mityba bei sveikos gyvensenos principais. Atminkite, kad kiekvieno organizmo atsakas į maisto papildą yra individualus. Atminkite, jog laikantis dietos ilgiau negu tris savaites rekomenduojama pasitarti su savo gydytoju.

Tikime, kad maisto papildas Fordren „Tighs Glutes Cellulite“ pagerins jūsų savijautą ir suteiks įvairiapusiškos naudos. Tai preparatas, kuriame dera laiko patikrinta išmintis ir naujausios mokslo inovacijos.

Pakavimas: parduodamas 1 pakuotės komplektas, pakuotė susideda iš 30 paketėlių. Komplekto kaina yra 44,95 eurai. Nuotraukoje yra pavaizduota viena pakuotė, kurioje yra 30 paketėlių.

Gamintojas: ZUCCARI s.r.l., Via del Commercio 66/68, 38121 Trentas, Italija.

Platintojas Lietuvoje: DirectMarketing OU, Narva mnt 5, Tallinn.

Prašau pirma pasirinkti prekes
Prašau įvesti kiekį
Paieška laikinai išjungta