NatureLab Retina

Atgal Pirmyn Prekės nuotrauka
Kaina: 36.95 EUR   Užsakyti

Maisto papildas Naturelab „Retina“ praturtintas ir liuteinu, ir zeaksantinu – natūraliais karotenoidais. Sveikos akys ir geras regėjimas – svarbi visaverčio gyvenimo dalis. Šiais laikais, kai akims nuolat tenka didelis krūvis, ypač svarbu rūpintis jų sveikata.

Liuteiną žmogaus organizmas naudoja kaip antioksidantą. Dėl ypatingos molekulinės struktūros liuteinas pasižymi šviesą sugeriančiomis savybėmis.

Zeaksantinas taip pat veikia kaip antioksidantas, saugantis organizmą nuo kenksmingo laisvųjų radikalų poveikio. Kaip ir liuteinas, zeaksantinas dideliais kiekiais aptinkamas akyse.

Liuteino ir zeaksantino yra tokiose daržovėse kaip špinatai, brokoliniai kopūstai ir kukurūzai, taip pat kiviuose ir vynuogėse.

Maisto papildas Naturelab „Retina“ – liuteino ir zeaksantino šaltinis.

Svarbu įvairi ir subalansuota mityba bei sveikas gyvenimo būdas.

Norint pasiekti geriausių rezultatų maisto papildą reikia vartoti reguliariai, derinti su tinkama mityba bei sveikos gyvensenos principais. Atminkite, kad kiekvieno organizmo atsakas į maisto papildą yra individualus.

Sudedamosios dalys: užpildas celiuliozė, liuteinas, užpildas skersinio ryšio natrio karboksimetilceliuliozė, maltodekstrinas, užpildas riebalų rūgščių magnio druskos, užpildas silicio dioksidas, užpildas riebalų rūgštys, zeaksantinas, tabletės apvalkalo medžiagos (glajinė medžiaga hidroksipropilmetilceliuliozė, dažiklis titano dioksidas, drėgmę išlaikanti medžiaga propilenglikolis, dažiklis geležies oksidas (raudonasis), lipnumą reguliuojanti medžiaga talkas).

2 tabletėse yra: 20 mg liuteino, 2000 µg zeaksantino.

Vartojimas. suaugusiems žmonėms vartoti per dieną po 2 tabletes.

Pakavimas: parduodamas 3 pakuočių komplektas, kuris susideda iš 180 tablečių. Komplekto kaina yra 36,95 eurai. Nuotraukoje yra pavaizduota viena pakuotė.

Gamintojas: TopFormula Healthcare AB, Fridhemsvägen 3, 602 13 Norrköping, Švedija.

Platintojas Lietuvoje: DirectMarketing OU, A. Juozapavičiaus 6/2, Vilnius, Lietuva.

Prašau pirma pasirinkti prekes
Prašau įvesti kiekį
Paieška laikinai išjungta