EssentiaGlow "Probiotic plus"

Atgal Pirmyn Prekės nuotrauka
Kaina: 44.95 EUR   Užsakyti

Maisto papildas Probiotic plus yra preparatas, kurio pagrindinės sudedamosios dalys – tai sveikatai ypač reikalingas vitaminas C bei mikroelementas selenas, o taip pat gerosios lakto bei bifido bakterijos.

Vitaminas C ir selenas padeda palaikyti normalią imuninės sistemos veiklą, padeda apsaugoti ląsteles nuo oksidacinės pažaidos. Tuo tarpu bakterijos – tai viena pirmųjų gyvybės formų Žemėje, jos sutinkamos visur. Žmogaus kūnas – ne išimtis: bakterijų yra ant odos, žarnyne, nosyje, ląstelėse ir tarpląstelinėje masėje. Kartais bakterijos sukelia negalavimus ar ligas, tačiau dažniausiai jos taikiai sugyvena su savo šeimininku ir organizme dalyvauja atliekant daugybę gyvybiškai svarbių funkcijų.

Sakoma, jog sveikas žmogus turi apie tris kilogramus įvairiausių mikroorganizmų, daugiausia jų gyvena žarnyne ir sudaro žarnyno mikroflorą, kuri kartais literatūroje pavadinama netgi atskiru organu, savotiškai bendraujančiu su smegenimis. Žarnyne mikroorganizmai turi palankią terpę daugintis, o žmogaus kūnas gauna naudos iš neįsisavintų medžiagų fermentacijos, be to, gerosios bakterijos konkuruoja su patogeniniais mikroorganizmais ir slopina jų augimą, tokiu būdu savotiškai treniruodamos imuninę sistemą, taip pat vyksta vitaminų sintezė, kiti svarbūs procesai.

Gyvosiomis bakterijomis, sudarančiosiomis naudingąją žmogaus žarnyno mikrofloros dalį, laikomos pirmiausia laktobakterijos ir bifidobakterijos.

Laktobakterijos (lot. Lactobacillus) ir bifidobakterijos (lot. Bifidobacterium) yra vadinamųjų gram-teigiamų bakterijų grupės. Terminas „gram-teigiamas“ naudojamas pagal danų mokslininko Hanso Kristiano Gramo atrastą bakterijų dažymo metodą siekiant jas sugrupuoti į geras ir blogas. Abi bakterijų rūšys gerai ištyrinėtos, jos gyvena žmogaus virškinamajame trakte. Joms būdinga rūgštinti terpę taip sudarant palankią aplinką daugintis kitoms gerosioms bakterijoms bei nepalankią aplinką patogeninių bakterijų plitimui.

Sutrikus imunitetui arba pakitus normaliai mikrofloros sudėčiai, žarnyne esantys mikroorganizmai gali sukelti ligą. Žarnyno mikroflorą gali sutrikdyti stresas, antibiotikai, maiste esantys konservantai ar nevisavertė mityba, dietos, lėtinės ir infekcinės ligos, hormoniniai sutrikimai, operacijos – sąrašas tikrai ilgas. Mikrofloros atstatymui gali būti vartojami probiotikai.

Pakavimas: parduodamas 3 pakuočių komplektas, kuris susideda iš 90 kapsulių. Komplekto kaina yra 44,95 eurai. Nuotraukoje yra pavaizduota pakuočių rinkinys.

Gamintojas: TopFormula Healthcare AB, Fridhemsvägen 3, 602 13 Norrköping, Švedija.

Platintojas Lietuvoje: DirectMarketing OU, Narva mnt 5, Tallinn.

Prašau pirma pasirinkti prekes
Prašau įvesti kiekį
Paieška laikinai išjungta